قوانین و شرایط استفاده از کارت

مدیریت

۱۳۹۶/۰۹/۰۱

قوانین و شرایط استفاده از کارت

کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت شرکت ارمغان آتیه سازان آریا و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.


رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول شرکت ارمغان آتیه سازان آریا می باشد در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های ارمغان آتیه سازان آریا مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

خرید الکترونیکی : خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد مابین شرکت ارمغان آتیه سازان آریا و اعضا آن می باشد . برای خرید الکترونیکی وارد وب سایت ATIOFF.COM شوید و در قسمت ثبت نام کارت، مشخصات خود را وارد کرده و بعد ازکامل نمودن فیلد های مورد نیاز ، ثبت نام خود را تکمیل نموده و آنلاین پرداخت نمایید.

ثبت نام کارت : ثبت نام کارت بصورت آنلاین می باشد . در پرداخت آنلاین هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت نموده و پس از بررسی اطلاعات وارد شده توسط اپراتور کارت شما صادر و طی 7 روز کاری از طریق پست به شما تحویل داده می شود.

بسته ارسالی : بسته ارسالی شامل پاکت گیفت، کارت عضویت و کارت ویزیت می باشد که از طریق پست به آدرس پستی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال خواهد شد. برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از ثبت اطلاعات اشتباه، خواهشمندیم نسبت به درج دقیق اطلاعات در فیلدهای مورد نظر دقت لازم را داشته باشید .

انتقادات و پیشنهادات : شرکت ارمغان آتیه سازان آریا از شما تقاضا می کند تا با ثبت نظرات و پیشنهادات خود، ما را در زمینه بهبود کیفیت و دستیابی به اهداف مجموعه یاری نمایید. 

استفاده از خبرنامه : از دیگر مزایای ثبت نام، عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع رسانی اضافه شدن خدمات جدید برای کاربران فراهم می شود . تمامی اطلاعات مشتریان نزد شرکت ارمغان آتیه سازان آریا محفوظ می باشد.