سوالات متداول

مدیریت

۱۳۹۶/۰۹/۰۱

چگونه میتوان از خدمات سایت استفاده کرد؟

برای استفاده از خدماتی که در سایت معرفی شده است باید در سایت http://www.atioff.com ثبت نام کنید تا آتی کارت برای شما صادر و از طریق پست ارسال شود.

 

حق اشتراک ماهانه است یا سالانه؟

حق اشتراک بصورت سالانه است و بدین معناست که درطول سال حتی برای استفاده از خدمات جدیدی که به مجموعه اضافه می شود هرگز مبلغی پرداخت نخواهید کرد. حق اشتراک سالانه برای هر نفر 130 هزار تومان میباشد.

آیا همه افراد خانواده امکان استفاده از یک کارت را دارند؟

خیر. صدور کارت بصورت انفرادی است و در زمان مراجعه و استفاده از خدمات بایستی علاوه بر آتی کارت باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید.

 

چگونه از امنیت خرید آنلاین کارت اطمینان حاصل کنیم؟

نماد اعتماد اخذ شده از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی (که در سایت درج شده است) نشان دهنده امنیت بوده و خریدار می تواند با اعتماد کامل خرید خود را انجام دهد.

 

پرداخت آنلاین چگونه است؟

پرداخت آنلاین برای خرید کارت تخفیف مطابق رویه معمول هر نوع پرداخت اینترنتی می باشد. پرداخت آنلاین توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که ایمن و ساده باشد و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید.

 

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری وجود دارد؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود شوید، در قسمت "مشخصات کاربری" امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.برای تغییر یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@atioff.com ایمیل بزنید. در صورت عدم دسترسی به آدرس ایمیل خود باید به صورت حضوری و با کارت شناسایی معتبر به آدرس شرکت مراجعه نمایید.

 

آیا پس از ثبت نام میتوانم شماره موبایلم را تغییر بدهم؟

در صورتی که  شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کرده اید، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی، می توانید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید را ثبت نمایید.

 

گروه ارمغان آتیه سازان آریا دولتی است یا خصوصی؟

این شرکت با شماره ثبت 61395 کاملا خصوصی و قانونی است و مشغول به فعالیت می باشد.

 


سامانه پیامک آتی آف کدام است؟
توجه داشته باشید که 5000127005075 تنها شماره‌‌‌ ای است که پس از ثبت نام، آتی آف از طریق آن برای مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آتی آف، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آتی آف می باشد. لطفا در صورت دریافت چنین پیامکی، جهت پیگیری قانونی مراتب را از طریق آدرس Info@atioff.com اطلاع دهید.